April 2013

DIY: Fishbone braid

30. april 2013 at 19:09 | Malissa Malicious |  DIY
Fishbone_braid_2_50a1eddb9606ee76ff06c440_large

Ahoj! Takže dnes vám sem dám tutoriál jka si udělat tenhle úžasný
copánek...rybí copánek! :) Přidám vám sem video/videa a obrázky
pro inspiraci ;) Snad se vám bude článek líbit :)
PS: Trochu deníčku na konci článku ;))

23.4.2013

23. april 2013 at 20:29 | Malissa Malicious |  blablabla
Large
My dream will happen

Ahooooj! :) Takže nevim jak začít...nooo, tak včerejšek byl celkem dobrý (ikdyž si na něj moc nevzpomínám :D), vím jenom, že jsem dostala naštěstí 3 z chemie a psali jsme v češtině "slohovku" "Co pro mě znamená hudba a kultura", naštěstí to není na známku (jen ti co to budou mít hezký...takže nic :D). Jo a včera jsem se hodně pohádala s kamarádkou, která si to vůbec nezasloužila (jsem na ní fakt hnusná :|), ale naštěstí, dokud to neposeru, tak jsme se usmířily :) No a dnešek? Dnes jsme psali test z matiky a ta naše "milá" učitelka nám dala do testu něco o čem vůbec neřekla, že tam bude, takže jasná kule (ikdyž mám vše vyplněný a jednu věc dobře :DD).

Jinak tenhle týden jsem se rozhodla, že si nebudu vůbec žehlit vlasy a nebudu je lakovat, protože si je tím ničím a vysušuji, takže mám tenhle týden "regenerační" :D :) Ale příští je asi budu mučit dál :D A proč mám ten regenerační týden? Protože až si je asi v červnu odbarvím do tmavé blond (doufám, ale nic neslibuji), tak to pro ně bude záhul :S Takže se je snažím udržet v kondici :D Jo a ten pěnový odbarvovač mi ty vlasy vůbec nezničil! Výborně! :D :)

Někteří z vás, co četli minulý článek si mohli všimnout, že jsem šla s kamarádkami na film Spring Breakers. Nakonec nás tam pustili, ale říkala nám ta paní, že by se nemělo :D (byl od 15+). Film je o tom jak jedou kamarádky o jarních prázdninách na Floridu (?) no a....nevim jak to popsat, protože se tam událo spousto věcí, ale tak v heslech, ať to není dlouhé: fetují, zatkne je policie, někdo je vyplatí (je šíleně bohatý), ten si s nima užívá :D, 2 odjedou (ze 4) (jedné se to nelíbí, druhou postřelí, jsou tam 2 gangsterský "kluby" (? :D), toho co je vyplatil tak ho ten druhý "klub" zabije a ty poslední 2 holky zabijou zbytek toho "klubu".....neumím vysvětlovat :D No ale mě se film líbil, ale mým kamarádkám se moc nelíbil, jsou to takový "puťky", takže když vidí někoho jen s odhaleným rukávem už si myslí, že je úchyl :D Tak to přeháním, ale ve filmu byly scény kde byl sex no a lidé tam byli nahatí, takže proto se jim moc nelíbil, ale hlavně, že mě se líbil :D Jinak před filmem jsme nakupovaly a já si koupila úplně božííí tričko s dlouhým rukávem (trička s dlouhým rukávem moc nenosím, takže úspěch!) :)

Wow, nějak jsem se rozepsala :D Jo a ještě bych vám sem chtěla vypsat jaké články budete moct očekávat (zhruba) ;)
Brzy (o prázdninách :D to není zas tak brzy) budou recenze na výrobky na vlasy, co jsem si koupila. Také můžete očekávat článek a mých oblíbených skupinách a písničkách a ještě životopis jedné skvělé slečny ;) Mám ještě více připravených článků, ale zatím nebudu zmiňovat....těště se ;)


PS: Moooooooc se těším až odsud zase vypadnu a pojedu se školou do Francie do Paříže :3

20.4.2013

20. april 2013 at 13:09 | Malissa Malicious |  blablabla
Springbreakers_large

SPRING BREAKERS

Takže ahooooj! :3 Chtěla bych se vám omluvit za to, že týden nebyl ani jeden článek. Musela jsme se učit nebo jsme neměla náladu na psaní článku, ale dnes už jsme se rozhodla vám sem prostě napsat :) Dnes jdu s kamarádkama na film spring breakers (pokud nás pustí :D je to od 15 :D ale jednou Twilight saga byla taky, tak co?! :D). Moooooc se těším! Navíc tam hrajou herci, kerý znám a ty holky se mi líbí (nejsem lesba). Vanessu Hudgens jsem vždycky měla ráda, Selenu Gomez jsem poslouchala v různých seriálech (jednu dobu i písničky :O :P), Ashley Benson hraje v PLL <3 a ta poslední má dokonalé vlasy :333 No nic, ještě chvíli budu na počítači a pak bych se měla začít připravovat. Jinak plánuju, že udělám recenze produktů na vlasy, ale nevím kdy, koneckonců člověk to musí nejdřív vyzkoušet :P Asi v létě začnu ;) No tak to je vše. Báááj ;*


Large

Dess // Asking Alexandria

10. april 2013 at 18:29 | Malissa Malicious |  Other
Tumblr_mgjdo9s2sy1rqtq1ho1_500_large

Už mi dochází nápady na články (už dávno). Každopádně nějaký vždy vymyslím
a vlastně ten nápad ani není špatný, ale já se vždy na ten článek vyseru :D Ať
ho mám hned z krku :D TAk proto píšu článek o tom, že je nový dess... s mojí
milovanou skupinou :3 Asking Alexandria ♥ Mě se líbí, jinak nový bude pár
dnů před velkými letními prázdninami :3

Líbí se vám nový design?

What I want to buy in Berlin

6. april 2013 at 20:09 | Malissa Malicious |  blablabla
Tumblr_m62xaengkb1qlqlb3o1_500_large

Dnes bych vám chtěla ukázat věci, které si chci koupit
až pojedu se školou do Berlína. Díky tomuto článku
konečně poznáte, že jsem maniak do vlasů! :D :)