23.4.2013

23. april 2013 at 20:29 | Malissa Malicious |  blablabla
Large
My dream will happen

Ahooooj! :) Takže nevim jak začít...nooo, tak včerejšek byl celkem dobrý (ikdyž si na něj moc nevzpomínám :D), vím jenom, že jsem dostala naštěstí 3 z chemie a psali jsme v češtině "slohovku" "Co pro mě znamená hudba a kultura", naštěstí to není na známku (jen ti co to budou mít hezký...takže nic :D). Jo a včera jsem se hodně pohádala s kamarádkou, která si to vůbec nezasloužila (jsem na ní fakt hnusná :|), ale naštěstí, dokud to neposeru, tak jsme se usmířily :) No a dnešek? Dnes jsme psali test z matiky a ta naše "milá" učitelka nám dala do testu něco o čem vůbec neřekla, že tam bude, takže jasná kule (ikdyž mám vše vyplněný a jednu věc dobře :DD).

Jinak tenhle týden jsem se rozhodla, že si nebudu vůbec žehlit vlasy a nebudu je lakovat, protože si je tím ničím a vysušuji, takže mám tenhle týden "regenerační" :D :) Ale příští je asi budu mučit dál :D A proč mám ten regenerační týden? Protože až si je asi v červnu odbarvím do tmavé blond (doufám, ale nic neslibuji), tak to pro ně bude záhul :S Takže se je snažím udržet v kondici :D Jo a ten pěnový odbarvovač mi ty vlasy vůbec nezničil! Výborně! :D :)

Někteří z vás, co četli minulý článek si mohli všimnout, že jsem šla s kamarádkami na film Spring Breakers. Nakonec nás tam pustili, ale říkala nám ta paní, že by se nemělo :D (byl od 15+). Film je o tom jak jedou kamarádky o jarních prázdninách na Floridu (?) no a....nevim jak to popsat, protože se tam událo spousto věcí, ale tak v heslech, ať to není dlouhé: fetují, zatkne je policie, někdo je vyplatí (je šíleně bohatý), ten si s nima užívá :D, 2 odjedou (ze 4) (jedné se to nelíbí, druhou postřelí, jsou tam 2 gangsterský "kluby" (? :D), toho co je vyplatil tak ho ten druhý "klub" zabije a ty poslední 2 holky zabijou zbytek toho "klubu".....neumím vysvětlovat :D No ale mě se film líbil, ale mým kamarádkám se moc nelíbil, jsou to takový "puťky", takže když vidí někoho jen s odhaleným rukávem už si myslí, že je úchyl :D Tak to přeháním, ale ve filmu byly scény kde byl sex no a lidé tam byli nahatí, takže proto se jim moc nelíbil, ale hlavně, že mě se líbil :D Jinak před filmem jsme nakupovaly a já si koupila úplně božííí tričko s dlouhým rukávem (trička s dlouhým rukávem moc nenosím, takže úspěch!) :)

Wow, nějak jsem se rozepsala :D Jo a ještě bych vám sem chtěla vypsat jaké články budete moct očekávat (zhruba) ;)
Brzy (o prázdninách :D to není zas tak brzy) budou recenze na výrobky na vlasy, co jsem si koupila. Také můžete očekávat článek a mých oblíbených skupinách a písničkách a ještě životopis jedné skvělé slečny ;) Mám ještě více připravených článků, ale zatím nebudu zmiňovat....těště se ;)


PS: Moooooooc se těším až odsud zase vypadnu a pojedu se školou do Francie do Paříže :3


Inspiration of 23.4.2013

Large
Vans <3

Large
Cute :3

Large
Těším se na červen <3 Na 4 sérii PLL <3

Large

Large
True :)

Large
Miluju tyhle narámky, chci mít celou ruku takhle (už se blížííím)


Large
Nom Nom

Large

Large
Loooooking forward ♥

Large

Large

Large
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 † Therr † | Web | 28. april 2013 at 11:38 | React

Ten film si určitě stáhnu, vypadá to pěkně z toho jak si to popsala :D

2 Lee | Web | 28. april 2013 at 18:34 | React

No asi film stáhnu, ale ty se těš na aříž pak dej fotku nebo napiš jak tam bylo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement