June 2013

ITALIA 28.6. - 7.7.2013

28. june 2013 at 21:09 | Malissa Malicious |  blablabla

Ahoj!
Takže se vám chci omluvit za to, že od 28.6. do 7.7. 2013 nebudu přidávat články, jelikož jedu k moři do Itálie :) Možná přednastavím nějaký článek možná ne....ještě uvidíme :| Musím jít balit. Normálně už mám týden předem hotovo a teď jsem ve sklusu :D No nic, zítra jdu pro vysvědčení v 9, v 10 odcházím ze školy a tercie je za mnou :D a v 18 odjíždím směr Itálie :) Moc se těším, i když to počasí se mi moc nelíbí :( Snad se to nějak vyjasní :) No, každopádně vám přeji krásné prázdniny a krásné vysvědčení! :)

PS: Toto je přednastavený článek, jelikož touhle dobou už jedu :D :)
PPS: Článek jsem psal ve čtvrtek, takže informace jsou trochu opožděné :D

• Instagram

26.6.2013 + Food porn & May and June random

26. june 2013 at 17:59 | Malissa Malicious |  blablabla
Hello Summer! / summer
Ahoj! Tak skoro po týdnu další článek.Musím uznat, že v poslední době mě už tak nebaví psát články, ale rozhodla jsem přemoct svou vrcholnou lenost :D V pátek v 18 hodin odjíždím do Itálie na stejné místo (již po 3 :)) Sice se těším, ale míň, když si vzpomenu, že moje 17 letá kamarádka bude mít sebou svého kluka.No tak si budu muset "vystačit" s mojí mladší kamarádkou :| Trochu se bojím, že to tam dostanu :D Moje mentruace je strašný bastard :D :D Vždyky to totiž vyjde na ten "nejlepší" termín -.- No nic....momentálně stíhám youtube a "waituju" :D na nové video od Lou (GetTheLouk), protože jsou vždy ve středu, ale trochu se bojím, že to dnes nestihne, protože normálně už touhle dobou už video je na youtube :/ jiiiiiiinak minulý týden v pátek nám paní profesorka dala ukázat naše vysvědčení, jestli je vše ok :) ale to bych nebyla já kdybych si ho "tajně" nevyfotila :D takže výzo je na konci článku ;) nechte se pokochat mojím nejlepším výzem za celé 3 roky na gymnáziu (nepočítám zakládku :D) :) mám jen jednu 3 a žádnou 4!!!! :)) minulý rok byly dvě 4 a trojky si nepamatuji, ale každopádně jsem se rapidně zlepšila :) No nic....do konce roku zbývají 2 dny....to mi připomíná, že včer jsme se třídou měli jít do Divoké Šárky, ale paní profesorka říkala, že pokud bude pršet jako uplynulých dnesch, tak máme jít do školy, že nám pustí film :) Takže včera lilo jako z konve, tak nás 5 chytrých jedinců šlo do školy :D :) Ale zbytečně, jelikož ti nevzdělanci :D šli do Divoké Šárky....no tak jsem s mými dvěmi kamarádkami a jedním kamarádem šli na Anděl nakupovat :D navíc ten den moje mamka měla narozky, tak jsem jí koupila dárky (jeden byl už dávno naplánovaný :D) zase: obrázek dole + jsem mamce udělala lívanečky s jahodama :) no nic.....pletu páte přes deváté :D tak radši končím :D ahoj :)

PS: Co říkáte na nový design? :)


These things girls love

21. june 2013 at 19:39 | Malissa Malicious |  Inspiration
these things girls love

Určitě už jste tyhle obrázky někde viděli. Jsou to obrázky s věcmi, které dívky milují. Vabrala jsem jich pár se kterými se ztotožňuji :)
PS:Jinak se omlouvám, že další článek byl až za týden :/ Jsem moc lenivá :/ Další článek bude asi 24.6. což je pondělí a poté asi 27.6. nebo 28.6.-což je den co jedu do Itálie a zároveň konec školy, na který si ještě vyzvednu moje super vysvědčení! :3 No nic více bude snad teda v pondělí a doufám, že to bude deníček :)


14.6.2013

14. june 2013 at 21:39 | Malissa Malicious |  blablabla

Ahoj! Takže 6 dní jsem nevydala žádný článek a za to se omlouvám :( Poslední dva týdny jsme psali čtvrtletky a závěrečné testy a tak to byl právě důvod absence článků :) Co se týče známek, tak by se dalo říct, že budu mít za celý 3 roky na gymplu asi nejlepší vysvědčení, ale teď to ALE! :D Pouze pokud dostanu 3 z matiky, 2 z češtiny a 2 z dějáku :) No vlastně bude nejlepší jen když nedostanu 4, což doufám, že se matikářka smiluje :)
Jinak se už mooooooooc těším na léto :) Dokonce už o školních hodinách běhám na pláži v Itálii :D :D No prostě si nemůžu dočkat :D :) Moje kamarádka jede už zítra do Turecka a vrátí se až na výzo....ach jo, já chci taky k moři už teď :D :D
Jinak minulý týden v úterý jsem jela kolem národního divadla tramají č.9 a do ní nastoupil Bohumil Klepl! Toho herce znáte, ne? :) No to je jedno, jen jsem se chtěla pochlubit :D :D Ale samozřejmě by bylo mnohem lepší potkat třeba BMTH nebo BOTDF :) Ale bohužel nežiju v USA :(
Dnes jsem byla s kamarádkama (vlastně i včera) byla nakupovat :D Koupila jsem si kokosový olej (o kterém bych chtěla napsat článek), balea after sun intenzivní kúra na vlasy (4x!, je to totiž limitka :D), medová kúra na vlasy od swiss-o-par a takový skvělý chladící gel na klouby atd.....je zkrátka super :D :) Jinak jsem za tyhle 2 týdny a hlavně tyhle 2 dny musela výrazně přibrat, protože jsem jedla faaaakt nezdravě :D :( Například včera jsem měla modrou ledovou třísť a točenou pistáciovo-vanilkovou zmrzku :/ :D atd. A dnes chipsy, toffife.....no a dál se nebudu zmiňovat :D :D Jde to holt se mnou z kopce :( No nic....mějte se hezky a ahoj! :)


Co vaše vysvědčení?
Těšíte se na léto?


PS: Další článek v pondělí, v úterý nebo středu :)

Before I die 6

8. june 2013 at 15:19 | Malissa Malicious |  Other
Tumblr_luevrzcggp1r29t5yo1_500_large
Dostat se na všechna místa na, která jsem vždycky chtěla.


2.6.2013 - MILUJU VLTAVU! :D

2. june 2013 at 21:49 | Malissa Malicious |  blablabla
Large
Smiley :3 Už roky si ho přeju, snad ho jednou budu mít :3

Ahoooooj! :D Myslela jsem si, že další video bude v pondělí nebo úterý, ale mám pár novinek, který vám musím sdělit! :) Takže! Za prvé: mám konečně účet na youtube, ale videa ještě nevím, kdy budu zveřejňovat :/ Asi začnu nejdřív v červnu, ale spíše nějak o letních prázdninách. Za druhé: Zítra se nejde do školy! Proč? Protože jsou povodně! V Praze! :) Supeeeer! :) (myslím, že se nejde do školy, ne to, že jsou povodně). Noooooo a co dál? Hm...nevím. Čtenářák se prodloužil ažd o 7.6. a já mám zatím 2 ze 4, ale tak nějak to dám :D Jo a jinaaaak :D Teďka nahrávám video na youtube...zbývá 76 minut -.-....ale stejně ho nezveřejním, bojím se...nebo ne ani to, že se bojím, jen mě mrzí to, že asi nebudu mít, žádne odběratele :(, nikdo to nezhlédne a budou sámí hateři :( Ale tak co, každý nějak začíná :P Můj blog byl taky zezačátku na nic a teď se tu objeví za den zhruba 10-50 lidí za den, což je celkem dobrý :) Třeba již tenhle rok nebo za pár let, budu můj blog známý, co já vím...život je ve hvězdách. A to i to video co nahrávám na yt....tak co? Dám vám otázku na to jestli mě dobře znáte nebo ne (a to ani já sebe samu dobře neznám :D): Vyšlu do světa nahrávající se video nebo ne? :P No nic, držte mi palce s youtube účtem.....no a.......ahoj :)
PS: Na dřepovou výzvu jsem se vyprdla :D Nebvilo mě dělat okolo 100 dřepů za den....no já to tušila :D Teďka ale dělám 20 sedů lehů za den + cviky na záda (kvůli zdraví :D), abych ze sebe měla aspoň lepší pocit :D :)

VYŠLU DO SVĚTA NAHRÁVAJÍCÍ SE VIDEO NEBO NE?