August 2013

Švédsko 2013: Kosmetika

30. august 2013 at 14:09 | Malissa Malicious |  blablabla

Ahoj! Jen vám sem chci rychle napsat informaci, že jsem právě publikovala článek o kosmetice ve Švédsku na můj nový kosmetický blog, takže jestli by to někoho zajímalo, tak vám dám dolů odkaz :)

http://this-is-sempiternal.blogspot.cz/2013/08/svedsko-2013-kosmetika.html#moreMisfits

24. august 2013 at 16:29 | Malissa Malicious |  Other


Misfits: Zmetci je britský sci-fi televizní seriál o skupině mladých delikventů odsouzených k veřejně prospěšným pracím, kteří po zásahu bleskem získali nadpřirozené schopnosti.

V pondělí jsme viděla kousek tohoto seriálu a docela mě zaujal, ale nevím jestli se mám na něj začít koukat :D Zajímavé, já vím :D Tak by mě zajímalo, jestli jste tento seriál viděli, či se na něj koukáte a co si o něm myslíte :)


Váš názor na tento seriál?

Švédsko 20.8. - 26.8.2013

20. august 2013 at 14:39 | Malissa Malicious |  blablabla

Hej! Takže za půl hodiny půjdu z domu na letiště směr Stockholm :) Budu tam do 26.8. Vezmu si sebou foťák a nafotím to tam a snad to tentokrát i zveřejním. Chtěla bych i nafotit něco ve stylu co dělá plum foolery neboli "exkurze do švédské drogérky", i když ve Švédsku (stejně jako ve Francie) nejsou drogerie a kosmetika se prodává v velkých obchodech typu "Willys" (něco jako Kaufland) nebo v H&M (i barvy na vlasy typu Palette koupíte v H&M!! :D) atd. No, tak já si jdu udělat vlasy a trochu dobalit a vyrážím. Mějte se hezky, užijte se zbytek prázdnin! :) Hejdå! :D

Tam brzo budu :3 Snad :)

HELP ME PLEASE AGAIN! :D

16. august 2013 at 19:08 | Malissa Malicious |  blablabla

Ahoj! Už je to tu zase. Potřebuju vaši radu/pomoc. Pravděpodobně tak do týdne poletím do Švédska (doufám). A budu tam tak týden. Proto si musím obarvit vlasy ještě před odjezdem. Tato otázka tu byla už předtím. Mám se obarvit na fialovo nebo na modro? Aby jste...hm...aby to pro vás bylo lehčí,tak se podívejte na minulý článek, kde je moje fotka :) No a další věc je...oblečení? :D Hrozně se mi začaly líbit "beanie". Asi se mi začaly líbit díky Vereně. Ta jich má snad 5 nebo nějak tak a jsou prostě boží :D :3 Začala jsem se koukat teda na e-shopy, které mají i kamenné obchody ve Švédsku :) Cubus, Lindex, Ginatricot (nejlepší švédský obchod :3 :3) a H&M! V H&M jsem ji našla! Sice se stejně rozhodnu podle toho, která mi bude víc slušet :D Ale kterou si mám podle vás vybrat? :) No to je vše. Tak mi prosím odpovězte na tyto dvě otázky :D Ahoj :)


SHRNUTÍ:
Mám jít na fialovo nebo na modro?
Kterou "beanie"?

New blog!

14. august 2013 at 15:09 | Malissa Malicious |  blablabla
Dooost stará fotka (duben)

Ahoj! Takže konečně jsem se k tomu odhodlala a založila si nový blog na blogspotu :) Ale nebojte se! Tento blog si ponechám, takže si mě affs nemusí mazat, jelikož budu stále přidávat články, ale pravděpodobně jiné než na mém novém. Na mém novém blogu budu přidávat recenze na kosmetiku, různé fotky,...atd. Pravděpodobně bude "první" článek 17. nebo 18. a bude to TAG. Teda aspoň to mám naplánované :D :) Jinak plánuji si brzo obarvit hlavu na modro (ale bojím se jak to chytne, abych nebyla zelená :D) a to tak do 20.8. (protože pojedu do Švédska, tak "doufám", že táta chytí infarkt, až mě uvidí :D :D :D), takže jestli tak učiním, určitě přidám fotku. Také se bojím vymývání, protože se mi barva vymyla do zelené :/ Ach jo. Nějaké novinky...hm...jsme opravdu zamilovaná do kosmetiky, ale spíše do pečující :) Takže dnes, jelikož jdeme s mamkou do kina, si půjdu něco malého pro sebe koupit :D Miluju DM

KLIKNI!

this-is-sempiternal.blogspot.cz


PS: Jak nad tím přemýšlím, tak vás chci poprosit o pomoc. Přemýšlím jestli se obarvit na fialovo nebo na modro?! Fialová se vymyje dřív (což je velké plus, jelikož do školy moc nechci s fialovou) a do hezčí barvy, ale vysušuje. Modrá....hm :D Zatím vítězí fialová :D Jinak nahoře máte moji fotku, takže to by vám mohlo pomoct. Takže: fialová x modrá? PORAĎTE! :)

7.8.2013

7. august 2013 at 12:09 | Malissa Malicious |  blablabla

Ahoj! :) Ikdyž se mi do toho moc nechce (v poslední době mě deník moc nebaví psát, ale neva :D), ale jdu napsat, co je nového. No...takže 29.7. jsem si odbarvila vlasy. ZASE! :D Rozdíl není moc vidět, ale odrosty jsou trochu světlejší a vlasy se mi už tak nemastí. Myla jsem si je v pátek a dnes jsem použila zase silver šampon (nefunguje :'( :D :D) a pak aussie 3 minute miracle :3 :) Neboli zkouším zábal na 2hodiny. No uvidím co se stane :D Za 30 minut to jdu umýt :) (no vlastně až zveřejním video, tak si je jdu umýt) Snad budou jemnější :) No a samozřejmě jsem druhý den po odbarvení vlasy trochu ustřihla. Takže mám vlasy kratší o 5cm a jsem spokojenější. Vlasy jsou a tom dost lépe. Zní to sice hloupě, ale je to tak. Ty mrtvé konce jsou z části pryč, takže super! :D No a teď doufám, že do týdne si obarvím vlasy na modro :) Co dál?...Teď jsem se zamilovala do upířích deníků. ZA dva týdny jsem už u druhé série a jsme si jistá, že příští týden, nebo spíš už koncem tohohle budu už u třetí série. Je to droga! Miluju upíry :3 Nedávno jsem zase shlédla celou sérii Stmívání. Miluju Edwarda :3 A taky Stefana a Damona :3 No a taky se ještě dívám na Prolhané krásky, ale to je klasika už od....hm....minulého roku? :D Hm...dále jsme taky závislá na youtube, kde se dívám na videa mých oblíbených youtuberů :3 Včera jsme se sešla s jednou milou paní abych si vyzvedla vzoreček macadamia deep repair masque. Paní se nehodil, protože má jemné vlasy. To já taky, ale plus ještě zničené odbarvováním a žehlením :/ Pak jsem si ještě koupila kondicionér od Baley s kokosem a tiaré. Prý celou tuhle řadu budou vyřazova ze sortimentu.....No a teď se vám omlouvám, protože jak se čtu, tak si říkám: Koho to zajímá?! :D No co, blog beru za 1. Z části pro to aby se lidé inspirovali atd. 2. Z části na památku :D Tohle snad chápete. Když si přečtu svůj deník, byť už jen co jsem "dělala" třeba před půrokem. Úplně se vcítím do situace, jako kdybych to teď psala....No co blábolím :D No a ještě radši připíšu (abych nevypadala tak, že fakt myslím jen vlasy :D), že sjem byla na chatě, ale taky skoro každý den 5hodin na PC. Jejda. Na omluvu, za to můžou upíří deníky! :D :D No nic. Jestli tohle někdo přečetl až do konce, tak mu tleskám. Doufám, že se jednou z týhle mé hysterie z drogerií :D dostanu. Hrozně mě baví chodit po drogérce a očuchávat věci :DDDDDDDD Jestli tohle taky někdo má (časté chození do drogérie atd.) , tak mi to napište dolů. Potěší mě, že nejsem sama :D Doufám, že jednou. Udělám svůj "beauty blog. Baví mě číst recenze a dívat se na videa s recenzemi. Dostávat produkty ke zrecenzování by taky bylo fajn :) Snad jednou taky budu taková, ale chce to rozum a být starší. Tak, ale teď už vážně konec. Ahoj!

Díváte se taky na upíří deníky? Prolhané krásky?
Kde jste? (série i díl :D)
Kdo se vám líbí z upířích deníků, prolhaných krásek či Stmívání?
Viděli jste Stmívání? :D